Første søndag i advent er starten på et nytt kirkeår - derfor feirer vi kirkas nyttårsaften på lys våken.
Etter en kveld med masse aktiviteter og fellesskap blir det mulighet for å sove over i kirken, men de som ikke ønsker dette kan selvfølgelig være med på opplegget og sove hjemme.
På søndagen deltar barna på gudstjenesten med dramatisering og sang, kl. 11.00 i Skårer kirke.
Lys våken er for alle 11 og 12 åringer, og det er ingen krav om å være en del av den norske kirke. Ta gjerne med deg en venn eller ti. Vi har også med voksene ansatte og frivillig ungdomsledere for å sørge for en fin og trygg helg.
Oppmøte er 16.00 i Skårer kirke den 29 november. Vi er ferdig etter gudstjenesten på søndagen klokken 12.00, men bli gjerne med på kirkekaffen.
Påmelding på mail til menighetsarbeider Frida: fr775@kirken.no
Påmeldingsfrist er 26 november, meld dere på slik at vi vet hvor mye vi må handle inn. Dersom det er noe annet vi bør vite for å tilrettelegge så si ifra om dette.
Pakkeliste:
Klær, pysj, toalettsaker, sovepose, liggeunderlag, innesko, pute og bamse
Vi gleder oss masse og ikke nøl med å ta kontakt om det skulle være spørsmål eller andre ting!
Kontakt Frida på fr775@kirken.no eller Cornelia på cb386@kirken.no
