Velkommen til demensvenlig gudstjeneste i Landvik kirke

Torsdag 7. mai kl. 11.30 er samtlige sykehjem, dagsentre og hjemmeboende personer med demens i Grimstad invitert til demensvennlig gudstjeneste i Landvik kirke. Selv om noen er spesielt inviterte, så er det viktig å presisere at denne gudstjenesten er åpen for alle.

Publisert:

Velkommen til demensvenlig gudstjeneste i Landvik kirke

Det blir et vårlig sangreportoar av kjente og kjære sanger og salmer, en enkel preken og ellers alle de kjente elementene i en gudstjeneste.

Arrangør: Landvik, Eide, Fjære og Grimstad menigheter.

Medvirkende: Ørjan Kronheim - sokneprest, Trygve Bergland - diakon, Trond Tellefsen - organist, Tom S. Lilleholt - kirketjener, og diakoniutvalgene i Landvik, Eide, Fjære og Grimstad.

Beklager, men vi kan ikke finne din posisjon pga instillingene i nettleseren din. Du må tillate autolokasjon for å kunne benytte denne funksjonaliteten:

Se instruksjoner for din nettlester under:

Internet explorer

Internet options / Privacy / Location / klikk på "Clear sites"

Chrome

Settings / Advanced / Priacy and security / Content settings / Location -> Fjern "kirken.no" fra blokkert-lista

Firefox

Options / søk etter "location" / settings / Fjern "Kirken.no" fra blokkert

Safari

Settings for this website / Location -> "Allow"