"I GRIEGS ÅND" boklanserings-konsert

Mandag 27. april kl.18:00 blir det boklansering i menighetssalen i Åssiden kirke. Lyriker Benedicte Rydland Hareide og eventyr-forfatter og pianist Dag Åsbjørn Johansen presenterer og leser fra sine nylig utgitte bøker til vakre toner av Grieg.

Publisert:

"I GRIEGS ÅND" boklanserings-konsert

Dag Åsbjørn Johansen fra Drammen debuterte som klassisk pianist i Universitetets aula som 16-åring, og driver en utstrakt konsertvirksomhet. Han er også livs-coach og har jobbet med teater- og musical-oppsetninger i en mannsalder. Nå er han mest engasjert i sine eventyrbøker.

Benedicte Rydland Hareide tilbragte en stor del av sin oppvekst i Drammen og har sterk tilknytning til byen. Hun har jobbet som lærer på en videregående skole i mange år, men er nå forfatter på heltid. Hun har gitt ut tre diktbøker på " Lyrikkforlaget" og er også bl.a. medlem i " Den norske forfatterforening ".

Kontaktinformasjon for Åssiden menighet

Åssiden kirkes adresse er: Åkerveien 2, 3024 Drammen.

E-post: post.drammen@kirken.no. Telefon: 32989200  Telefon- og besøkstid: Man-Tor 10-15

Beklager, men vi kan ikke finne din posisjon pga instillingene i nettleseren din. Du må tillate autolokasjon for å kunne benytte denne funksjonaliteten:

Se instruksjoner for din nettlester under:

Internet explorer

Internet options / Privacy / Location / klikk på "Clear sites"

Chrome

Settings / Advanced / Priacy and security / Content settings / Location -> Fjern "kirken.no" fra blokkert-lista

Firefox

Options / søk etter "location" / settings / Fjern "Kirken.no" fra blokkert

Safari

Settings for this website / Location -> "Allow"