Informasjonsmøte for konfirmanter 2025/2026

Tirsdag 3. juni kl. 18.00 i St. Jakob kirke

Informasjonsmøte for konfirmanter 2025/2026

Velkommen til informasjonsmøte for alle født i 2011 som vurderer konfirmasjon! Her får du vite mer om hva det vil si å være konfirmant i Bergen domkirke menighet og Sandviken menighet, og møte de som er hovedansvarlig for året. 

Sted og tid: St. Jakob kirke, tirsdag
3. juni kl. 18.00. 

Møtet er både for ungdommer og foresatte. Du trenger ikke ha bestemt deg på forhånd om du vil bli konfirmant. Påmeldingen åpner 30. mai via denne lenken.  

Sandviken menighet har felles konfirmasjonsopplegg med Bergen domkirke menighet, og informasjonsmøtet er for alle interesserte. 

Beklager, men vi kan ikke finne din posisjon pga instillingene i nettleseren din. Du må tillate autolokasjon for å kunne benytte denne funksjonaliteten:

Se instruksjoner for din nettlester under:

Internet explorer

Internet options / Privacy / Location / klikk på "Clear sites"

Chrome

Settings / Advanced / Priacy and security / Content settings / Location -> Fjern "kirken.no" fra blokkert-lista

Firefox

Options / søk etter "location" / settings / Fjern "Kirken.no" fra blokkert

Safari

Settings for this website / Location -> "Allow"