Vil du være frivillig på etterskoleklubb?

Er du ledig på formiddager? Vi ser etter frivillige som kan bidra på treff for 4.-7. klassinger!

Publisert:

Foto: Foto Hans Jakob Heimvoll/Den norske kirke
Foto: Foto Hans Jakob Heimvoll/Den norske kirke

Etterskoleklubb er for alle i 4.-7. klasse som ønsker å ha noe å gjøre på etter skolen er ferdig. Her får barna et varmt måltid og de kan vere med på ulike aktiviteter. Det er også mulig å sitte med lekser. Det arrangeres annen hver tirsdag i oddetallsuker kl. 13.30-16.00.

Oppgaver du kan hjelpe med er å lage mat, arrangere leker/aktiviteter, rydde når det er ferdig og passe på at alle har det bra. Det vi særlig ønsker hjelp med er å være leksehjelp. Dersom det høres litt mye å gjøre, er det også fullt mulig å bare sitte i bakgrunnen og følge med mens man har et strikketøy.

Ta kontakt med Torid dersom dette høres interessant ut!

Beklager, men vi kan ikke finne din posisjon pga instillingene i nettleseren din. Du må tillate autolokasjon for å kunne benytte denne funksjonaliteten:

Se instruksjoner for din nettlester under:

Internet explorer

Internet options / Privacy / Location / klikk på "Clear sites"

Chrome

Settings / Advanced / Priacy and security / Content settings / Location -> Fjern "kirken.no" fra blokkert-lista

Firefox

Options / søk etter "location" / settings / Fjern "Kirken.no" fra blokkert

Safari

Settings for this website / Location -> "Allow"