Bli med på bønnestafett

Et helt år, uavbrutt bønn for Norge, 24-7!

Publisert:

Bli med på bønnestafett

I 2026 har kristne over hele landet gått sammen om en kontinuerlig bønnestafettsom går hele døgnet, alle dager gjennom dette året. 

Bønnestafetten kalles “Hele Norge ber”, og over 30 ulike kirker og organisasjoner står sammen om initiativet. 

26.mai kommer stafetten til Forsand! 

Da vil det være folk som ber uavbrutt hele døgnet; for Forsand, for Norge og for verden. 

kapellet i Forsand kyrkje vil det lages til et bønnerom. Der vil det være plakater med ulike tema en kan be for. Planen er at 2 og 2 har bønnevakt sammen. 

Vi har tro  å komme til Jesus med alt som ligger oss  hjertet. Vi tror også at å be sammen styrker fellesskapet vi vil gjerne være en del av denne bønnestafetten! 

Har du spørsmål, ta kontakt med kyrkjekontoret på forsand.sandnes@kirken.no 

Dukan melde deg på som bønnevakt ved å klikke på linken her, eller scanne QR-koden under teksten: påmeldingslink 

Når du trykker påmeldingslinken får du opp en oversikt over alle timene i døgnet. Om du klikker på den timen du vil be får du opp dette bilde:

Trykk på Proceed as guest (fortsett som gjest)

Da kommer dette bilde:

DA ER DU FERDIG!!

Skulle du ha trøbbel med dette, og syns det er vanskelig å få til. Send oss en mail på forsand.sandnes@kirken.no eller sms til Kyrkjekontoret på tlf 41311055. Eller - spør en av oss som jobber i kirka.

 

Her er QR-koden til påmeldingslinken:

 

Beklager, men vi kan ikke finne din posisjon pga instillingene i nettleseren din. Du må tillate autolokasjon for å kunne benytte denne funksjonaliteten:

Se instruksjoner for din nettlester under:

Internet explorer

Internet options / Privacy / Location / klikk på "Clear sites"

Chrome

Settings / Advanced / Priacy and security / Content settings / Location -> Fjern "kirken.no" fra blokkert-lista

Firefox

Options / søk etter "location" / settings / Fjern "Kirken.no" fra blokkert

Safari

Settings for this website / Location -> "Allow"