Seniortreff fredag 9. mai kl 11

Anne Helene Moksnes forteller om "Klara av Assisi – Frans sin første kvinnelige etterfølger».

Foto: Jonathan Vivaas Kise

Vi ønsker velkommen til vårens siste Seniortreff. Vi er så heldig at vi enda en gang får besøk av Anne Helene Moksnes. Hun er en engasjert og dyktig forteller. Vi har opplevd hennes foredrag som underholdende og berørende.

Anne Helene Moksnes er pensjonist, har vokst opp i Oslo og de siste femti årene har hun bodd i Asker. Hun har vært lærer i barneskolen, og bidratt som søndagsskolelærer, speiderleder og tekstleser i kirken i en årrekke. Hun er gift og har fire voksne barn.

Hun har et spennende foredrag denne dagen:

«Klara av Assisi – Frans sin første kvinnelige etterfølger»

Det blir også en god pause med servering av kaffe, rundstykker og vafler – med tilbehør. Tradisjonen tro har vi utlodning med nervepirrende trekning.

PÅ DETTE MØTET BLIR DET DELT UT INFORMASJON OM SENIORTUREN 13.JUNI. DET ER OGSÅ MULIG Å MELDE SEG PÅ.

VELKOMMEN TIL SENIORTREFF MED VAFFEL OG RØRE

Arr.: Seniorutvalget i Fjellhamar menighet

Leder Svein Skarholm: Tlf. 922 28 339

Beklager, men vi kan ikke finne din posisjon pga instillingene i nettleseren din. Du må tillate autolokasjon for å kunne benytte denne funksjonaliteten:

Se instruksjoner for din nettlester under:

Internet explorer

Internet options / Privacy / Location / klikk på "Clear sites"

Chrome

Settings / Advanced / Priacy and security / Content settings / Location -> Fjern "kirken.no" fra blokkert-lista

Firefox

Options / søk etter "location" / settings / Fjern "Kirken.no" fra blokkert

Safari

Settings for this website / Location -> "Allow"