Babysang høsten 2025

Velkommen til samlinger for barn 0-2 år og foreldre i Søm kirke onsdager kl 10.30. Babysang holder på til 10. desember. Etter nyttår blir det nye samlinger - dato for oppstart kommer.

Publisert:

Babysang i Søm kirke
Babysang i Søm kirke

Babysang er for babyer og småbarn 0-2 år, onsdager kl 10.30 i Søm kirke.
Siste samling i 2025 er onsdag 10. desember.

Samlinger:
Babysang har i utgangspunktet 10 samlinger mellom høstferien og jul (siste gang 10. desember), men denne høsten har vi også 4 ekstra samlinger i september!

Samlingene i kirkerommet legger fokus på trygghet, tillit, bønn, på dagstider og høytider, på skaperverket - i form av sang, bevegelse, lek, rytmer, ulike instrumenter, bønnevandring - i det helt unike, sanselige kirkerommet som vi har i Søm kirke

 

Lunsj:
Etter høstferien, fra 8. oktober, serveres det lunsj etter sangsamlingen. 
I september blir det ikke servert lunsj, men det oppfordres til å ta med niste. Vi stiller med kaffe og te. 

 

Påmelding og egenandel:
Påmelding til babysang høsten 2025 gjøres HER.

Babysang koster kr 200,- for hele semesteret. Dette inkluderer 10 samlinger med lunsj + 4 ekstra samlinger i sep. uten lunsj.
Dropp inn kr 50,- pr gang.
Betaling gjøres på Vipps til Randesund menighet, vippsnr.: 965698. Velg kategorien "Babysang", og merk med barnets navn.

 

MER INFO OG PÅMELDING TIL BABYSANG HØSTEN 2025 HER!

 

 

Beklager, men vi kan ikke finne din posisjon pga instillingene i nettleseren din. Du må tillate autolokasjon for å kunne benytte denne funksjonaliteten:

Se instruksjoner for din nettlester under:

Internet explorer

Internet options / Privacy / Location / klikk på "Clear sites"

Chrome

Settings / Advanced / Priacy and security / Content settings / Location -> Fjern "kirken.no" fra blokkert-lista

Firefox

Options / søk etter "location" / settings / Fjern "Kirken.no" fra blokkert

Safari

Settings for this website / Location -> "Allow"