Informasjon om aktiviteter til barn som ikke er døpt

Har du ikke døpt barnet ditt, men ønsker likevel at det skal bli kjent med kirka? Under finner du informasjon om hvordan barnet ditt kan bli invitert til aktiviteter i menighetene våre.

Publisert:

Informasjon om aktiviteter til barn som ikke er døpt

Om et barn er døpt og medlem i Den norske kirke, får barnet automatisk tilsendt informasjon i posten om aktivitetene i menigheten våre som passer for alderen. Dersom du har valgt å ikke døpe barnet ditt, men likevel ønsker at det skal får denne informasjonen, kan du abonnere på den direkte til deg som foresatt. Det er helt gratis og er mulig uansett om du som foresatt er medlem eller ei. Logg deg inn på Min side og registrer abonnentet.

Du kan se, endre eller avslutte ditt abonnement på Min side når som helst. Når barnet fyller 15 år, stopper utsendingen av informasjon. Ta kontakt om du trenger hjelp til å registrere abonnementet, se kontaktinfo under. 

Les mer om Aktiviteter i Kroer, Nordby og Ås menigheter

Les mer om Barns medlemsskap i Den norske kirke.

 

Beklager, men vi kan ikke finne din posisjon pga instillingene i nettleseren din. Du må tillate autolokasjon for å kunne benytte denne funksjonaliteten:

Se instruksjoner for din nettlester under:

Internet explorer

Internet options / Privacy / Location / klikk på "Clear sites"

Chrome

Settings / Advanced / Priacy and security / Content settings / Location -> Fjern "kirken.no" fra blokkert-lista

Firefox

Options / søk etter "location" / settings / Fjern "Kirken.no" fra blokkert

Safari

Settings for this website / Location -> "Allow"