Konsert: Marte Lavik + band og prosjektkor

Velkommen til en stemningsfull konsert med Marte Lavik, band og prosjektkor på allehelgensaften 1. november!

Konsert med Marte Lavik i Åmot kirke
Konsert med Marte Lavik i Åmot kirke

Velkommen til konsert i Åmot kirke lørdag 1. november kl. 19.30!

Marte Lavik (vokal) har en rikholdig musikalsk bakgrunn. Hun har sunget i Oslo Gospel Choir og samarbeidet med en rekke artister både på konserter og i studio. Nå gjester hun Åmot kirke sammen med et solid band og et prosjektkor i ryggen.
 
Prosjektkoret som er sammensatt av frivillige og ledes av kantor Hanna Louise Øien, vil være med på fire sanger innenfor sjangerne folketone, spiritual, bluegrass og gospel. I tillegg til et solid bakgrunnsteppe av klanger, er Marte og koret akkompagnert av dyktige musikere:
 
Helge Nysted: Flygel
Torstein Kinn: Kontrabass og vokal
Thomas Hvale: Trommer
 
Pris: 150,- for voksne og 100,- for de under 18 år. 
 
Kjøp billetter på Modum Kulturhus sin hjemmeside ved å trykke på billettlenken her. (Kan også kjøpes i døra med kontant eller Vipps).

Beklager, men vi kan ikke finne din posisjon pga instillingene i nettleseren din. Du må tillate autolokasjon for å kunne benytte denne funksjonaliteten:

Se instruksjoner for din nettlester under:

Internet explorer

Internet options / Privacy / Location / klikk på "Clear sites"

Chrome

Settings / Advanced / Priacy and security / Content settings / Location -> Fjern "kirken.no" fra blokkert-lista

Firefox

Options / søk etter "location" / settings / Fjern "Kirken.no" fra blokkert

Safari

Settings for this website / Location -> "Allow"