Ny sokneprest i Hafrsfjord

Torbjørn Nedrebø er ny sokneprest i Hafrsfjord menighet. Han tar over etter Audun Erdal som blir pensjonist, og har sin første gudstjeneste 28. september.

Publisert:

Foto: Stavanger kirkelige fellesråd
Foto: Stavanger kirkelige fellesråd

– Vi ser frem til å bli bedre kjent med ham og til å dele tjenesten og fellesskapet sammen, skriver menigheten på sine nettsider. 

Torbjørn Nedrebø ble ordinert til prestetjeneste i 2021 av biskop Anne Lise Ådnøy og jobber for tiden som kapellan i Hinna menighet. 

Hans første gudstjeneste blir søndag 28. september kl. 11.00, hvor han også vil bli formelt innsatt som sokneprest.

Etter gudstjenesten inviterer menigheten til en hyggelig nabolagsfest på Hafrsfjordsenteret.

Beklager, men vi kan ikke finne din posisjon pga instillingene i nettleseren din. Du må tillate autolokasjon for å kunne benytte denne funksjonaliteten:

Se instruksjoner for din nettlester under:

Internet explorer

Internet options / Privacy / Location / klikk på "Clear sites"

Chrome

Settings / Advanced / Priacy and security / Content settings / Location -> Fjern "kirken.no" fra blokkert-lista

Firefox

Options / søk etter "location" / settings / Fjern "Kirken.no" fra blokkert

Safari

Settings for this website / Location -> "Allow"